Cennik zamów zdjęcie

Zamów!

Zamówienie:

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Ulica (wymagane)

Kod pocztowy (wymagane)

Miejscowość (wymagane)

Telefon (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Wybierz zdjęcie z dysku:

Rozmiar obrazu:

Wybierz efekt kolorystyczny:

Opcja wysyłki:
 Kurier - 16zł Odbiór osobisty

Płatność:

Dodatkowe informacje:

 

W razie problemów z załadowaniem zdjęcia prosimy o bezpośrednią
wysyłkę pod adres [email protected]

 

Możliwy odbiór osobisty w Krakowie, ul. Kluczborska 15, płatność tylko gotówką.

 

 REGULAMIN

§1
Usługodawcą w sklepie internetowym o adresie elektronicznym www.zamowobraz.pl jest firma „BemTech”
§2
Kontakt ze sklepem możliwy jest poprzez adres email: [email protected], tel. nr +48 691103481 lub formularz kontaktowy na stronie.
§3
Przedmiotem świadczenia usług jest umowa kupna-sprzedaży.
§4
Informacje handlowe zamieszczone na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu KC , lecz są zaproszeniem do składania ofert.
§5
Koszt wydania i odebrania rzeczy ponosi Usługobiorca.
§6
Warunkiem technicznym wymaganym do korzystania z usług jest dostęp przez Usługobiorcę do komputera, przeglądarki internetowej oraz dostęp do internetu.
§7
Usługobiorca nie może dokonać zwrotu wydrukowanego zdjęcia wykonywanego na zamówienie ze zdjęcia przesłanego przez Usługobiorca.
§8
Miejscem składania reklamacji jest siedziba firmy wymieniona w §1. Reklamacje należy złożyć w terminie 14 dni od momentu odbioru towaru. Reklamowany towar nie może nosić śladów użytkowania, powinien być zabezpieczony na czas przesyłki w sposób uniemożliwiający jego zniszczenie. Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa Usługobiorca. Jeśli reklamacja będzie dotyczyła niezgodności towaru z zamówieniem, przy pozytywnym rozpatrzeniu Usługobiorcy przysługuje zwrot kosztów przesyłki.

§9
Warunkiem zawarcia umowy jest przesłanie przez Usługobiorcę oferty kupna towarów i jej przyjęcie przez sklep internetowy za pomocą formularza na stronie sklepu lub e-maila.
§10
Usługobiorca jest zobowiązany do zapłaty ceny w formie przedpłaty na konto bankowe sklepu lub płatność przy odbiorze.
§11
Cena jest wiążąca obie strony w momencie złożenia zamówienia. Cena produktu nie zawiera kosztów przesyłki. Termin realizacji zamówienia wynosi 7 dni roboczych (o ile zamówienie nie stanowi inaczej) licząc od kolejnego dnia po zaksięgowania wpłaty, nie dłużej jednak niż 30 dni. Za dni robocze uważa się dni od poniedziałku do piątku bez świąt ustawowo wolnych od pracy.
§12
Usługodawca zastrzega, że może nie przyjąć oferty kupna bez podania przyczyn. W przypadku dokonania wpłaty kwota przelewu zostanie zwrócona na konto w terminie 7 dni roboczych a Usługobiorca zostanie poinformowany mailowo o takiej sytuacji.
§13
Usługobiorca oświadcza, że posiada prawa do przekazanego do wydruku zdjęcia, nie naruszające praw autorskich osób trzecich. Usługobiorca zobowiązuje się ponieść wszelkie koszty związane z roszczeniami osób trzecich w wypadku naruszenia ich praw autorskich lub dóbr osobistych.
§14
Kolorystyka wydruków może odbiegać w pewnym stopniu od kolorystyki zdjęcia widzianego na ekranie monitora. Jest to związane z różnym interpretowaniem kolorów przez monitory i urządzenia drukujące oraz ustawieniami i kalibracją monitora.
§15
Wydrukowane zdjęcia jest naciągane na przygotowaną ramę. Wymiar wydruku na płótnie jest liczony bez uwzględniania grubości boków ramy, kadr zdjęcia widoczny z przodu obrazu na płótnie naciągniętego na ramę ulegnie zmniejszeniu ponieważ część wydruku będzie umieszczona na bokach ramy.

§16
W przypadku korzystania z usług firmy kurierskiej Usługobiorca jest zobowiązany do sprawdzenia w obecności kuriera, czy paczka nie posiada żadnych uszkodzeń zewnętrznych. W przypadku uszkodzenia należy sporządzić protokół szkody.
§17
Administratorem danych osobowych pozostaje … . Dane osobowe są chronione i przetwarzane w celu i w zakresie określonym w Ustawie z dnia 29.08.1997 r. „O ochronie danych osobowych” (Dz.U. Nr 133 poz. 883). Dane osobowe są przekazywane organom realizującym dostawę (firma kurierska DPD) tylko w niezbędnym zakresie. Wykorzystanie danych do celów marketingowych serwisu następuje wyłącznie po nieobowiązkowej zgodzie Usługobiorcy.
§18
W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie stosuje się przepisy KC i innych ustaw.Fotoobrazy ze zdjęć w najwyższej jakości !

Prześlij nam swoje zdjęcie i ciesz się unikalnym foto obrazem.